Вебінар вихователів гуртожитків закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівщини

20 вересня 2023 року згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Чернігівській області відбувся вебінар вихователів гуртожитків закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівської області за темою «Новітні форми і методи роботи вихователя гуртожитку». Відкрив засідання методичної секції Гріненко Віктор, директор НМЦ ПТО у Чернігівській області.

Про створення для мешканців гуртожитку умов безпечної життєдіяльності та навчання розповіла Петенко Ольга, вихователька Сокиринського професійного аграрного ліцею .

Фурса Олена, вихователька Сосницького професійного аграрного ліцею поділилась досвідом налагодження міжособистісних відносин між мешканцями різних соціальних категорій.

Про психологічні прийоми для зняття напруги у учнів, які мешкають у гуртожитку, розповіла Брунець Валентина, вихователька гуртожитку Куликівського професійного аграрного ліцею.

З особливостями організації виховного процесу у гуртожитку в умовах воєнного стану ознайомили учасників секції Добровінська Ліана, Бачикало Таміла, виховательки гуртожитку Прилуцького професійного ліцею.

Поклад Світлана, методистка НМЦ ПТО у Чернігівській області провела онлайн-тренінг із підтримки психічного здоров’я.

Яцун Майя, методистка НМЦ ПТО у Чернігівській області, модераторка заходу наголосила на тому, що робота в гуртожитку з учнями залежить від професіоналізму вихователя.

Головешкіна Тетяна, заступниця директора НМЦ ПТО говорила про актуальні проблеми виховної роботи у закладах профтехосвіти області.

Захід пройшов емоційно, усі вихователі брали активну участь у обговоренні питань та виступів. Дякуємо колегам за співпрацю.