Відбулось онлайн-засідання обласної методичної секції  заступників директорів з навчальної роботи та методистів ЗПО

У формі вебінару 19 вересня пройшло перше у цьому навчальному році засідання секції заступників директорів з навчальної роботи та методистів закладів професійної освіти Чернігівської області.

Учасників секції привітав директор НМЦ ПТО Віктор Гріненко, який окреслив основні завдання методичної служби області на поточний навчальний рік.

У розрізі теми вебінару «Методичний супровід освітнього процесу в умовах воєнного стану» було обговорено низку актуальних питань.

Про організацію роботи педколективу Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування на єдиній освітній платформі G Suite for Education розповіла колегам методистка закладу Галина Нестеренко. Долучились до обговорення практики використання цієї платформи методистка Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту Наталія Корж та методистка Чернігівського вищого професійного училища Ірина Голобурда.

Про методи формування медіаграмотності учасників освітнього процесу, що використовуються у Куликівському професійному аграрному ліцеї, повідомила голова методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів Ольга Гарбуз.

Досвідом практичного впровадження Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в цьому закладі поділилась заступник директора Людмила Анюховська.

Вивсвітлила питання організації професійного навчання дорослого населення впродовж життя методистка Чернігівського професійного будівельного ліцею Алла Ханенко, навівши приклади з досвіду роботи колективу закладу.

Методи формування позитивного іміджу Прилуцького професійного ліцею репрезентувала методистка Світлана Тишкевич.

Своє бачення шляхів підвищення мотивації здобувачів освіти до навчання під час воєнного стану представила методистка Чернігівського ВПУ Ірина Голобурда.

Учасники секції активно обговорили нове Положення про атестацію педагогічних працівників, зупинившись на ключових змінах та елементах, що потребують певного удосконалення формулювань і уточнень.

Завантажити матеріали виступів