У травні Європейська комісія оголосила 2023 рік – Європейським роком умінь та навичок. Саме цій події присвячений вересневий випуск онлайн-видання «Орбіта профтехосвіти»

Шановні колеги!

У травні Європейська комісія оголосила 2023 рік – Європейським роком умінь та навичок. Саме цій події присвячений вересневий випуск онлайн-видання «Орбіта профтехосвіти». До вашої уваги не тільки план заходів, які будуть відбуватися у системі профтехосвіти Чернігівщини у рамках Європейського року умінь та навичок, а і цікаві статті. Зверніть увагу на дві публікації щодо розвитку навичок, які написані за допомогою штучного інтелекту – Чату GPT.

А ще, ми впевнені, вас зацікавлять результати дослідження набуття м’яких навичок здобувачами освіти, яке провела психологічна служба Навчально-методичного центру профтехосвіти у Чернігівській області. Ілюстрації до видання взяті із Бренд-кейсу закладів професійної освіти Чернігівщини.

Тож, маємо надію, що у новому навчальному році ви продовжите бути активними дописувачами і читачами онлайн-видання «Орбіта профтехосвіти», а редакційна колегія і надалі буде публікувати сучасну, цікаву та актуальну інформацію.

Усім бажаємо МИРУ та ПЕРЕМОГИ!

  • Вересневий випуск онлайн-видання «Орбіта профтехосвіти» https://bit.ly/488StGe
  • Бренд-кейси закладів професійної освіти Чернігівщини: https://bit.ly/42hqBN0